Katalog staników Lobby Małobiuściastych to źródło wiedzy na temat modeli biustonoszy wypróbowanych przez Lobbystki i miejsce, gdzie można podzielić się swoimi uwagami. Opisuj konkretne modele, zwracając szczególną uwagę na informacje cenne dla mniejszych biustów. Wszelkie uwagi na temat rozmiarówki, rozciągliwości, porównania z innymi modelami są mile widziane. Błędy, uwagi czy prośby proszę zgłaszać na adres ** kataloglmb@gazeta.pl **. JEŚLI SZUKASZ INFORMACJI O KONKRETNYM MODELU, WPISZ JEGO NAZWĘ W WYSZUKIWARKĘ PO PRAWEJ STRONIE.
Blog > Komentarze do wpisu
Effuniak Strapless

Effuniak Strapless Mleczny

zdjęcie pochodzi ze strony www.ewa-michalak.pl

typ: strapless

dostepne rozmiary: 60 C-H, 65 B-GG, 70 A-G, 75 A-FF, 80 A-F, 85 A-E


Tutaj możesz umieścić swoją opinię na temat tego stanika. Jeśli chcesz zadać pytanie, zrób to w odpowiednim wątku na LMB.

Uwaga! Komentarz musi zawierać: 1) rozmiar stanika 2) kolor stanika 3) twoje wymiary

czwartek, 05 sierpnia 2010, kulki

Polecane wpisy

  • Panache Cleo Toni

    typ : plunge ( 5682 ) dostępne rozmiary: 28-38(60-85) D-G Tutaj możesz umieścić swoją opinię na temat tego stanika. Jeśli chcesz zadać pytanie , zrób to w od

  • Effuniak Czarny Plisowany plunge

    zdjęcie pochodzi ze strony www.ewa-michalak.pl typ: plunge dostepne rozmiary: 65 B-F, 70 A-J, 75 A-K, 80 DD-K, 85 F-K, 90 J-JJ Tutaj możesz umieścić swoją op

  • Ewa Michalak Plunge

    zdjęcie pochodzi ze strony www.ewa-michalak.pl typ : padded plunge Tutaj możesz umieścić swoją opinię na temat tego stanika. Jeśli chcesz zadać pytanie , zrób

Komentarze
2010/08/05 23:05:16
70/86, mleczny 75B

Sama nie wiem - na pewno jest to najlepiej leżący strapless jaki dotąd mierzyłam. Zapinam się na najciaśniejsze haftki i tylko wtedy miseczki są w miarę dobrze wypełnione. Zostawiam jednak to 75, bo obawiam się, że 70 będzie już za ciasne, a miseczki gorzej dopasowane.
Obwód jest szeroki i trzyma się dobrze (zauważyłam, że warto go przesunąć trochę w górę).
Uwaga! Do biustonosza nie są dołączone ramiączka, ani nie ma możliwości ich dokupienia i zamocowania (brak pętelek).
-
2010/09/12 12:02:21
Dodaj jeszcze, ze ten stanik jest naprawde mocno usztywniany. Szczeze mowiac nie widzialam jeszcze tak sztywnego stanika. IMO jest dosc ciasny, ale zgadzam sie z kulki, ze trzyma dobrze.
-
2010/09/14 09:40:59
Ja 62 cm pod biustem ciasno 67 cm luźno, w biuście w zwisie 81,5 cm (na dziś). Normalnie z Effuniaków nosze 60D, ale ostatnio wszystko mnie ciśnie, no i nie chciałam czeka 14 dni na zamówienie, więc zaryzykowałam obwód więcej z przeliczoną miską.
Strapless czarne kropki rozmiar 65C

Szerokość fiszbin 12,5 cm o ile dobrze zmierzyłam.
Obwód w spoczynku 52,5 cm max. naciągnięty 68 cm. Zapinam się na środkową haftkę i jest dobrze. Luźna też dobrze trzyma. Miski są bardzo sztywne. Pianka jest biała.

Co do rozmiaru, to po konsultacji z Ewą, wymieniam na miskę więcej, bo mam nawisy w okolicy pach i podnoszenie obwodu z tyłu nic nie pomaga.

WYSZUKAJ MODEL
Brakuje stanika?