Katalog staników Lobby Małobiuściastych to źródło wiedzy na temat modeli biustonoszy wypróbowanych przez Lobbystki i miejsce, gdzie można podzielić się swoimi uwagami. Opisuj konkretne modele, zwracając szczególną uwagę na informacje cenne dla mniejszych biustów. Wszelkie uwagi na temat rozmiarówki, rozciągliwości, porównania z innymi modelami są mile widziane. Błędy, uwagi czy prośby proszę zgłaszać na adres ** kataloglmb@gazeta.pl **. JEŚLI SZUKASZ INFORMACJI O KONKRETNYM MODELU, WPISZ JEGO NAZWĘ W WYSZUKIWARKĘ PO PRAWEJ STRONIE.
Blog > Komentarze do wpisu
Wonderbra D-G Everyday strapless

Wonderbra D-G Everyday strapless Black

typ: moulded strapless (9150)
dostępne rozmiary: 30-38 (65-85) D-G

Tutaj możesz umieścić swoją opinię na temat tego stanika. Jeśli chcesz zadać pytanie, zrób to w odpowiednim wątku na LMB.
Uwaga! Komentarz musi zawierać: 1) rozmiar stanika 2) kolor stanika 3) twoje wymiar
piątek, 09 kwietnia 2010, kulki

Polecane wpisy

  • Effuniak Strapless

    zdjęcie pochodzi ze strony www.ewa-michalak.pl typ: strapless dostepne rozmiary: 60 C-H, 65 B-GG, 70 A-G, 75 A-FF, 80 A-F, 85 A-E Tutaj możesz umieścić swoją

  • Pour Moi? Azure

    zdjęcie pochodzi ze strony www.onlyher.pl typ : padded halterneck dostępne rozmiary: 32-36(70-80) A-G, 38(85) B-G Tutaj możesz umieścić swoją opinię na temat

  • Dalia Ivette

    typ : bardotka, strapless (BD-86) dostępne rozmiary: (rozmiarówka polska) 60 D-I, 65 D-H, 70 A-H, 75 A-G, 80 A-E, 85 B-D Tutaj możesz umieścić swoją opinię na

Komentarze
2010/04/09 17:02:28
32D, beżowy (nude), moje wymiary 69/86

Obwód porządnie trzyma, ścisły, zapinany na 3 haftki. Do kompletu silikonowe ramiączka. Dużo możliwość przepinania, na całym brzegu miseczki są tuneliki do przypięcia haczyka od ramiączka.
Niestety miseczki dużo za duże :( Wymieniam na 32C, ale nie wiem, czy też nie będzie pustek.
-
2010/04/09 17:03:42
(a_gneskka)
Moje wymiary ok. 74/92-93 cm
Wonderbra Everyday D-G Strapless 32E

W obwodzie jedna szeroka guma z silikonem, całość ścisła, trzyma bardzo solidnie. Silikon także na górnej krawędzi misek (mnie to nie odpowiadało, bałam się, że jeśli mimo tego miseczka ciut zjedzie to będzie się to nieładnie wcinać w pierś, widać to zresztą już po założeniu - stanik robi mi z biustu lekką skocznię narciarską).

Na górnej krawędzi misek jest także kilkanaście "oczek" (dobrze ukrytych, ale dość łatwo odnajdywalnych) pozwalających na przepięcie ramiączek praktycznie w dowolnym jej miejscu za to duży plus.

Plus także za metalowe haczyki na ramiączkach, nie pęknie taki w najmniej odpowiednim momencie.

WYSZUKAJ MODEL
Brakuje stanika?