Katalog staników Lobby Małobiu¶ciastych to Ľródło wiedzy na temat modeli biustonoszy wypróbowanych przez Lobbystki i miejsce, gdzie można podzielić się swoimi uwagami. Opisuj konkretne modele, zwracaj±c szczególn± uwagę na informacje cenne dla mniejszych biustów. Wszelkie uwagi na temat rozmiarówki, rozci±gliwo¶ci, porównania z innymi modelami s± mile widziane. Błędy, uwagi czy pro¶by proszę zgłaszać na adres ** kataloglmb@gazeta.pl **. JE¦LI SZUKASZ INFORMACJI O KONKRETNYM MODELU, WPISZ JEGO NAZWĘ W WYSZUKIWARKĘ PO PRAWEJ STRONIE.
Blog > Komentarze do wpisu
Shock Absorber Level 2 Pump Sports

Shock Absorber Level 2 Pump Sports

zdjęcie pochodzi ze strony www.figleaves.co.uk

typ: sportowy (B4246)
dostępne rozmiary: 32-36 (70-80) A, 32-38 (70-85) B-D

Tutaj możesz umie¶cić swoj± opinię na temat tego stanika. Je¶li chcesz zadać pytanie, zrób to w odpowiednim w±tku na LMB. Uwaga! Komentarz musi zawierać: 1) rozmiar stanika 2) kolor stanika 3) twoje wymiary
pi±tek, 09 kwietnia 2010, kulki

Polecane wpisy

Komentarze
2010/04/09 16:48:10
32D, niebieski, moje wymiary 69/86

Bardzo ładny top, bez zapięcia "stanikowego" z tyłu, tylko po bokach dwa haczyki, które można odczepić przy zakładaniu i zaczepić po nałożeniu topu.
Najlepiej czuję się w biustonoszach rozci±gaj±cych się do 78cm. W ten top nie mogłam się zmie¶cić :( Ledwo go na siebie wcisnęłam. W biu¶cie dopasowany dobrze, żadnych luzów. Podtrzymanie ¶rednie, przy podskokach miałam wrażenie, że niewiele lepsze niż zwykła balkonetka. Odsyłam.

WYSZUKAJ MODEL
Brakuje stanika?