Katalog staników Lobby Małobiu¶ciastych to Ľródło wiedzy na temat modeli biustonoszy wypróbowanych przez Lobbystki i miejsce, gdzie można podzielić się swoimi uwagami. Opisuj konkretne modele, zwracaj±c szczególn± uwagę na informacje cenne dla mniejszych biustów. Wszelkie uwagi na temat rozmiarówki, rozci±gliwo¶ci, porównania z innymi modelami s± mile widziane. Błędy, uwagi czy pro¶by proszę zgłaszać na adres ** kataloglmb@gazeta.pl **. JE¦LI SZUKASZ INFORMACJI O KONKRETNYM MODELU, WPISZ JEGO NAZWĘ W WYSZUKIWARKĘ PO PRAWEJ STRONIE.
Blog > Komentarze do wpisu
La Senza Air Boost multiway

La Senza Air Boost multiway Nude

typ: multiway strapless
dostępne rozmiary: 30-40(70-90) A-D

Tutaj możesz umie¶cić swoj± opinię na temat tego stanika. Je¶li chcesz zadać pytanie, zrób to w odpowiednim w±tku na LMB.
Uwaga! Komentarz musi zawierać: 1) rozmiar stanika 2) kolor stanika 3) twoje wymiary
¶roda, 17 marca 2010, kulki

Polecane wpisy

  • La Senza Pintuck Silk

    typ : balconette Tutaj możesz umie¶cić swoj± opinię na temat tego stanika. Je¶li chcesz zadać pytanie , zrób to w odpowiednim w±tku na LMB . Uwaga! Koment

  • La Senza Ultrasoft

    typ : plunge dostępne rozmiary: 32-38(70-85) A-F Tutaj możesz umie¶cić swoj± opinię na temat tego stanika. Je¶li chcesz zadać pytanie , zrób to w odpowiedn

  • La Senza Sexy Ultra Mesh

    typ : moulded, 3-Way T-shir t dostępne rozmiary: 32-38(70-85) A-E Tutaj możesz umie¶cić swoj± opinię na temat tego stanika. Je¶li chcesz zadać pytanie , zr

Komentarze
2010/03/17 20:32:52
moje wymiary 69/86, mierzyłam nude 32D

Poduszeczki wypełnione powietrzem wypełniaj± prawie cał± miseczkę, więc szybko je wyci±gnęłam. W komplecie s± silikonowe rami±czka.
Obwód stabilny, ¶cisły. Miło zaskoczyły mnie szerokie gumki wszyte w obwód zarówno u dołu, jak i u góry - nie takie jak w standardowym staniku, tylko z dobre 2cm szeroko¶ci.
Po założeniu jednak nie byłam zadowolona - biustonosz leży na piersiach, spłaszcza je, nie unosi biustu. Być może miseczki były ciut za duże. Odesłałam.

WYSZUKAJ MODEL
Brakuje stanika?