Katalog staników Lobby Małobiuściastych to źródło wiedzy na temat modeli biustonoszy wypróbowanych przez Lobbystki i miejsce, gdzie można podzielić się swoimi uwagami. Opisuj konkretne modele, zwracając szczególną uwagę na informacje cenne dla mniejszych biustów. Wszelkie uwagi na temat rozmiarówki, rozciągliwości, porównania z innymi modelami są mile widziane. Błędy, uwagi czy prośby proszę zgłaszać na adres ** kataloglmb@gazeta.pl **. JEŚLI SZUKASZ INFORMACJI O KONKRETNYM MODELU, WPISZ JEGO NAZWĘ W WYSZUKIWARKĘ PO PRAWEJ STRONIE.
Blog > Komentarze do wpisu
Pour Moi? Opulence gel

Pour Moi? Opulence gel White/Blue

zdjęcie pochodzi ze strony www.onlyher.pl

 

typ: gel padded plunge (9000)
inne modele w tej linii: full cup

Tutaj możesz umieścić swoją opinię na temat tego stanika. Jeśli chcesz zadać pytanie, zrób to w odpowiednim wątku na LMB.
Uwaga! Komentarz musi zawierać: 1) rozmiar stanika 2) kolor stanika 3) twoje wymiar
środa, 09 września 2009, kulki

Polecane wpisy

  • Pour Moi? Enchantment

    zdjęcie pochodzi ze strony www.onlyher.pl typ : padded halfcup dostępne rozmiary: 30-38(65-85) B-F, 32-36(70-80) A Tutaj możesz umieścić swoją opinię na tema

  • Pour Moi? Misty

    zdjęcie pochodzi ze strony www.onlyher.pl typ : padded halfcup (9500 ) dostępne rozmiary: 30-38(65-85) B-F, 32-34(70-75) A Tutaj możesz umieścić swoją opinię

  • Pour Moi? Opium

    zdjęcie pochodzi ze strony www.onlyher.pl typ : padded Tutaj możesz umieścić swoją opinię na temat tego stanika. Jeśli chcesz zadać pytanie , zrób to w odpowi

Komentarze
2009/11/10 21:26:51
Od wczoraj jestem posiadaczką czarno-fioletowej (purpurowej) Opulence, rozmiar 65B na wymiary 70/72/79. Biustonosz jest piękny :) Poduszeczka żelowa jest nieiwelka a stanik zgrabny i lekki. Troche mi odstaje z przodu, ale nie widac tego ani patrząc wprost w lustro, ani pod bluzka, tylko "z lotu ptaka" mozna coś zauważyć :)
Nie jest bardzo ścisliwy, bo bez trudu zapinam sie nawet na trzecią haftkę. Nie wiem, jaki bym miała komfort noszenia na tej trzeciej haftce po kilku godzinach, bo zalożyłam go na cały dzień jednak z zapięciem na pierwsza haftkę i trzeba mu przyznac, ze mimo to pozostał na swoim miejscu a ja ani razu nie musiałam nic poprawiać.
W komplecie z szorto-stringami przezentuje sie świetnie :)
Jedyny feler to ramiaczka regulowane tylko do połowy, ale z tym tez mozna sobie dac radę :)
-
2010/04/09 16:53:25
32D, różowy, moje wymiary 69/86

Zasugerowałam się niektórymi opiniami o ścisłości tego stanika i zamówiłam 32D, zamiast typowego 30DD. Tymczasem mój egzemplarz rozciąga się aż do 81cm!
W miseczkach dopasowany dobrze i kolor jest na żywo mniej agresywny niż na zdjęciach.
Wymieniam na 30DD.
-
2010/06/08 15:34:46
30DD, fioletowy, moje wymiary 69/86

Wspaniały, robi wrażenie. Jak dla mnie akurat ścisły (obwód po rozciągnięciu max 76cm), długie ramiączka regulowane tylko do połowy, które musiałam maksymalnie skrócić. Szerokie dwuhaftkowe zapięcie, które akurat mi nie przeszkadza - lubię szersze obwody, bo lepiej się trzymają.

WYSZUKAJ MODEL
Brakuje stanika?