Katalog staników Lobby Małobiu¶ciastych to Ľródło wiedzy na temat modeli biustonoszy wypróbowanych przez Lobbystki i miejsce, gdzie można podzielić się swoimi uwagami. Opisuj konkretne modele, zwracaj±c szczególn± uwagę na informacje cenne dla mniejszych biustów. Wszelkie uwagi na temat rozmiarówki, rozci±gliwo¶ci, porównania z innymi modelami s± mile widziane. Błędy, uwagi czy pro¶by proszę zgłaszać na adres ** kataloglmb@gazeta.pl **. JE¦LI SZUKASZ INFORMACJI O KONKRETNYM MODELU, WPISZ JEGO NAZWĘ W WYSZUKIWARKĘ PO PRAWEJ STRONIE.
Blog > Komentarze do wpisu
Pour Moi? Opulence gel

Pour Moi? Opulence gel White/Blue

zdjęcie pochodzi ze strony www.onlyher.pl

 

typ: gel padded plunge (9000)
inne modele w tej linii: full cup

Tutaj możesz umie¶cić swoj± opinię na temat tego stanika. Je¶li chcesz zadać pytanie, zrób to w odpowiednim w±tku na LMB.
Uwaga! Komentarz musi zawierać: 1) rozmiar stanika 2) kolor stanika 3) twoje wymiar
¶roda, 09 wrze¶nia 2009, kulki

Polecane wpisy

  • Pour Moi? Enchantment

    zdjęcie pochodzi ze strony www.onlyher.pl typ : padded halfcup dostępne rozmiary: 30-38(65-85) B-F, 32-36(70-80) A Tutaj możesz umie¶cić swoj± opinię na tema

  • Pour Moi? Misty

    zdjęcie pochodzi ze strony www.onlyher.pl typ : padded halfcup (9500 ) dostępne rozmiary: 30-38(65-85) B-F, 32-34(70-75) A Tutaj możesz umie¶cić swoj± opinię

  • Pour Moi? Opium

    zdjęcie pochodzi ze strony www.onlyher.pl typ : padded Tutaj możesz umie¶cić swoj± opinię na temat tego stanika. Je¶li chcesz zadać pytanie , zrób to w odpowi

Komentarze
2009/11/10 21:26:51
Od wczoraj jestem posiadaczk± czarno-fioletowej (purpurowej) Opulence, rozmiar 65B na wymiary 70/72/79. Biustonosz jest piękny :) Poduszeczka żelowa jest nieiwelka a stanik zgrabny i lekki. Troche mi odstaje z przodu, ale nie widac tego ani patrz±c wprost w lustro, ani pod bluzka, tylko "z lotu ptaka" mozna co¶ zauważyć :)
Nie jest bardzo ¶cisliwy, bo bez trudu zapinam sie nawet na trzeci± haftkę. Nie wiem, jaki bym miała komfort noszenia na tej trzeciej haftce po kilku godzinach, bo zalożyłam go na cały dzień jednak z zapięciem na pierwsza haftkę i trzeba mu przyznac, ze mimo to pozostał na swoim miejscu a ja ani razu nie musiałam nic poprawiać.
W komplecie z szorto-stringami przezentuje sie ¶wietnie :)
Jedyny feler to ramiaczka regulowane tylko do połowy, ale z tym tez mozna sobie dac radę :)
-
2010/04/09 16:53:25
32D, różowy, moje wymiary 69/86

Zasugerowałam się niektórymi opiniami o ¶cisło¶ci tego stanika i zamówiłam 32D, zamiast typowego 30DD. Tymczasem mój egzemplarz rozci±ga się aż do 81cm!
W miseczkach dopasowany dobrze i kolor jest na żywo mniej agresywny niż na zdjęciach.
Wymieniam na 30DD.
-
2010/06/08 15:34:46
30DD, fioletowy, moje wymiary 69/86

Wspaniały, robi wrażenie. Jak dla mnie akurat ¶cisły (obwód po rozci±gnięciu max 76cm), długie rami±czka regulowane tylko do połowy, które musiałam maksymalnie skrócić. Szerokie dwuhaftkowe zapięcie, które akurat mi nie przeszkadza - lubię szersze obwody, bo lepiej się trzymaj±.

WYSZUKAJ MODEL
Brakuje stanika?