Katalog staników Lobby Małobiuściastych to źródło wiedzy na temat modeli biustonoszy wypróbowanych przez Lobbystki i miejsce, gdzie można podzielić się swoimi uwagami. Opisuj konkretne modele, zwracając szczególną uwagę na informacje cenne dla mniejszych biustów. Wszelkie uwagi na temat rozmiarówki, rozciągliwości, porównania z innymi modelami są mile widziane. Błędy, uwagi czy prośby proszę zgłaszać na adres ** kataloglmb@gazeta.pl **. JEŚLI SZUKASZ INFORMACJI O KONKRETNYM MODELU, WPISZ JEGO NAZWĘ W WYSZUKIWARKĘ PO PRAWEJ STRONIE.
Blog > Komentarze do wpisu
Pour Moi? Opium

Pour Moi? Opium Amethyst

zdjęcie pochodzi ze strony www.onlyher.pl

typ: padded

Tutaj możesz umieścić swoją opinię na temat tego stanika. Jeśli chcesz zadać pytanie, zrób to w odpowiednim wątku na LMB.
Uwaga! Komentarz musi zawierać: 1) rozmiar stanika 2) kolor stanika 3) twoje wymiar
środa, 09 września 2009, kulki

Polecane wpisy

  • Pour Moi? Enchantment

    zdjęcie pochodzi ze strony www.onlyher.pl typ : padded halfcup dostępne rozmiary: 30-38(65-85) B-F, 32-36(70-80) A Tutaj możesz umieścić swoją opinię na tema

  • Pour Moi? Misty

    zdjęcie pochodzi ze strony www.onlyher.pl typ : padded halfcup (9500 ) dostępne rozmiary: 30-38(65-85) B-F, 32-34(70-75) A Tutaj możesz umieścić swoją opinię

  • Pour Moi? Opulence gel

    zdjęcie pochodzi ze strony www.onlyher.pl typ : gel padded plunge (9000) inne modele w tej linii: full cup Tutaj możesz umieścić swoją opinię na temat tego

Komentarze
2009/09/12 13:55:58
moje wymiary: pod 61, w 82, w zwisie 85
mam wersję fioletową w rozmiarze 65D. Obwód stanika właściwie się nie rozciąga (w spoczynku 64cm, rozciągnięty 70cm) i jest bardzo ciasny jak na 65. Mi jest wygodnie na najluźniejszej haftce, ale jeśli ktoś ma dużą różnicę w pomiarze na wdechu i wydechu pod biustem to ten stanik nie jest najlepszym wyborem. Jest bardzo nisko zabudowany, nadaje się do szerokich dekoltów. Ma też niskie boczki, więc nadaje się do ciuchów z za dużą dziurą na rękę (nie wiem jak to ładniej opisać ^^). Część dolna (ta satynowa) jest usztywniana i dobrze podtrzymuje biust. Część górna jest miękka i rozciągliwa, więc dopasowuje się do kształtu biustu i nie odstaje. Ramiączka mają 7mm szerokości i są wygodne. Regulowane na całej długości. Całość robi piękny, half-cupowy kształt. Granica między częścią usztywnianą a miękką odznacza się pod obcisłymi bluzkami. Kolorystykę dobrze oddaje zdjęcie katalogowe - fiolet to taka trochę jaśniejsza śliwka, brąz kojarzy mi się z mocną kawą z bardzo niewielką ilością mleka. U mnie ten brązowy pasek na krawędzi miski jest szerszy niż na zdjęciu katalogowym.
-
2009/10/28 12:16:27
Na wymiary 66/80 zamówiłam 65c, kolor zielony i to był strzał w 10.
Opiumek bardzo ładnie zbiera piersi, zaokrągla i wypycha biust do przodu.
Prawie cały obwód uszyty jest z materiału, który się wogóle nie rozciąga, stąd jego ściśliwość. Krawędź miski ładnie przylega, nie wbija się, nie odstaje, napewno warto w niego zainwestować, jest wygodny i poprostu idealny, wad nie znajduje.
-
2009/11/05 12:22:39
na wymiary 70-72/79 zamówiłam 65B z zamierzeniem, ze będę go nosić z przedłużką bo obawiałam sie, że 70A będzie miało za duża miskę. Niestety, to nie jest stanik dla mnie, z za niskich boczków piersi wylewały sie bułką (to naprawdę sztuka, przy tak małym biuście ;), za to za nic nie chciały pójśc w górę i wypełnić górnej, elastycznej częsci miseczki przez co stanik dziobował. niestety, zwróciłam i nie wymieniłam na inny rozmiar.
jesli chodzi o estetykę, to jest bardzo ładny i elegancki. żal, ze nie moge go mieć :(
-
2010/02/20 00:57:08
Pour Moi? Opium 32DD.
Na moje wymiary to 70/76 i 94/94.

Zakupiony na listkach, więc mam wersję z siatkowym pracującym obwodem :)

Obwód w spoczynku 66 cm, w maksymalnym rozciągnięciu 88 cm. Obwód trochę wpija się w ciałko gumkami, ale poza tym ok. Szerokość fiszbiny 14 cm. Jak na możliwości mojego biustu, robi nawet całkiem ładny dekolt. I wyciąga piersi do przodu, co według mnie jest bardzo dużą zaletą.

Mam do niego 3 pary majtek :) Szorty (8), stringi (10) i briefy wiązane po bokach (10). Rozmiary na 92-94cm w biodrach są ok. Szorty i stringi są przecudne, oba modele mają brązową siateczkę z przodu. Briefy trochę mniej mnie urzekły, bo całe są z tego atłasowego materiału i jak dla mnie za bardzo się błyszczą.

WYSZUKAJ MODEL
Brakuje stanika?